Ana Sayfa

  • Antalya Halı Yıkama
    Antalya Halı Yıkama

Antalya Halı Yıkama

Halılarımız farkında olmadan günlük kullanımlarımız sonucu tozlanır ve kirlenir. Evlerde yapılan temizleme işlemleri sonucu halılarımızdaki kirlenmenin yüzeysel olarak geçtiği görülse de aslında kir ve tozlar halımızın derinlerine nüfuz etmektedir. Günden güne daha da derinlere inen bu kir ve lekeler halılarımızın ilk günkü görüntüsünden uzaklaşmasına neden olmaktadır. Ayrıca bu kirlenme zararlı bakteriler için doğal bir yuva haline gelmekte ve halıların bulunduğu ortamda özellikle çocuklar için tehlike arz etmektedir. Antalya Halı Yıkama hizmetimizle tüm sorunlara çözüm olmaktayız.

Yıldırım Halı Temizleme olarak kullandığımız son teknoloji halı yıkama makinelerimizle halılarınızı derinlemesine yıkıyor ve ilk günkü temizliğine kavuşturuyoruz. Kullandığımız özel solüsyonlar sayesinde ilk günkü temizliğine kavuşan halılarını güvenle kullanmaya devam edebilirsiniz. Derinlemesine temizlik ve 100% hijyen için 2013’den beri güvenilir tek adresiniz olmaya devam ediyoruz.

Antalya Halı Yıkama hizmetlerimizle 2013’den günümüze daima en kaliteli halı yıkama hizmetini en uygun fiyatlara vermekteyiz. Unutmayın tüm ürünler garantili yıkanır.

Yıldırım Halı Yıkama Uygun Fiyatlara Kaliteli Temizlik.

Antalya Halı Yıkama

Halılarınızı ilk günkü tazelik ve ferahlığına kavuşturmak için Antalya halı yıkama hizmetlerimizden sizlerde hemen bugün faydalanabileceğinizi unutmayın.
Halılarda günlük kullanım ve tozlanma sonucu zaman içerisinde oluşan lekelenmeler ilk günkü parlaklığını zamanla yitirmeye başlar.

Devamını Okuyunuz

Evimizde ve İş yerlerimizde kullandığımız koltukların bakımı ve temizliği çok önemli olmakla birlikte koltuklarımızın kullanım ömürlerini doğrudan etkilemektedir. Evlerimizi, iş yerlerimizi daha güzel göstermesi ve rahat bir kullanım için aldığımız koltuklarımızın zamanla günlük kullanımlarımız ve tozlanma sonucu renkleri matlaşmaya başlamaktadır.

Devamını Okuyunuz

Yıldırım Halı Temizleme firması Antalya Varsak Şelale mahallesinde 1000 m2 alan üzerine kurulu Halı yıkama fabrikasıyla 2013’den günümüze hizmet vermekte. Antalya Yorgan Yıkama, Antalya koltuk yıkama, Antalya Halı yıkama hizmetlerimizle en kaliteli hizmeti sizlere en uygun fiyatlara 2013’den beri sunuyoruz.

Devamını Okuyunuz

Battaniye temizliğinde kullanılan makine ve ekipmanlar oldukça önemlidir. Evlerde günlük kullanılan makinelerle çamaşırlarınızda ve elbiseleriniz de istenilen sonucu alsanız da battaniyelerde bu sonuca ulaşmanız imansızdır. Sebebi evlerde kullanılan temizlik malzemelerinin ne yazık ki battaniyeler için yeterli gelmemesidir. Bu nedenle evlerde

Devamını Okuyunuz

Stor perdeler artık günümüzde her evde kullanılmaya başlanan oldukça yaygın bir ürün haline gelmiştir. Modern yapısı ve şık tasarımlarıyla evleri süslediği evlerin sayısı her geçen gün artmaktadır. Evinizde, Ofisinizde yada İş yerlerinizde bulunan stor perdelerin temizlik işlemlerinde Antalya Stor Perde Yıkama hizmetlerimizle sizlere büyük

Devamını Okuyunuz

Yıldırım halı Temizle olarak Antalya Halı Yıkama Firması denildiğinde her daim akla gelen ilk firmaların başında gelmekteyiz. Ön planda olmamızın temel sebebi daima en yeni teknoloji Halı Yıkama makineleri ile çalışıyoruz. Antalya halı yıkama firması olarak fabrikamızda bulunan tüm cihazlarımız Avrupa standartlarına uygun ve bakımları…

Devamını Okuyunuz

Yıldırım Halı Temizleme olarak her daim profesyonel hizmet sunmakta ve en kaliteli hizmetleri en uygun fiyatlara vermekteyiz. Antalya profesyonel halı yıkama hizmetlerimizle sektörde öncü öncü firma olan Yıldırım Halı Temizle olarak profesyonellik bizler için olmazsa olmazımızdır. Antalya profesyonel halı yıkama hizmetimizi daima en uygun…

Devamını Okuyunuz

Antalya Halı temizleme firmamız Yıldırım Halı Temizleme 2013’den günümüze Siz değerli müşterilerimize bahar temizliğinde yardımcı olmaya devam etmekteyiz. Varsak Şelale Mahallesinde 1000 m2 alan üzerine kurulu fabrikamızla her daim garantili hizmet sunmaktayız. Profesyonel halı yıkama makinalatı ile donatılmış Halı yıkama fabrikamızda.

Devamını Okuyun

Sosyal Medyada Biz

Adresimiz

Yıldırım Halı Temizleme
Şelale Mah. Şelale Caddesi 7272 Sokak No:4
Kepez/ Antalya

Mutlu Müşterilerimiz

Daha önce Farklı firmada yıkanmış ve oje lekesi çıkmamış olan halımı tavsiye üzerinde Yıldırım Halı Temizleme firmasına gönderidim. Halı %100 temizlenmiş lekesiz bir şekilde bana teslim edildi. İşçilikleri gerçekten mükemmeldi. Ekiplerinin güler yüzlü oluşu bu işi ne kadar severek yaptıklarını zaten göstermişti. Kesinlikle tercih edebilirsiniz..

Sibel Özkan

Ev Hanımı

Aylık kiraya verdiğim apart dairemde son oturan kiracıdan daireyi teslim aldığımda koltukların renginde inanılmaz bir matlaşma gördüm. Normalde çalıştığım temizlik firması olmasına rağmen tekli üründe farklı bir firmanın işçiliğini denemek istedim. Yıldırım Halı Temizlemeye internet üzerinden ulaştım. İşleme başlar başlamaz sonucun nasıl olacağı kendini zaten belli etmişti. Bundan tüm dairelerim için Yıldırım Halı Temizlemeyle çalışacağım. Sizlere de tavsiye ederim.

Volkan Kaymaz

Apart Sitesi İşletmecisi

Normalde Stor perdelerimi evde yıkarım. Bir gün apartman girişinde Yıldırım halı Temizleme firmasının magnetine rastladım. Belki lazım olur diye bir köşeye ayırmıştım. perdelerin yıkanma zamanı geldiğinde özellikle mutfaktaki kullandığım perdemin çok yağlı ve kir tutmuş olduğunu fark ettim. Magnetten kendilerine ulaştım. Randevu gün ve saatinde geldiler. Ürün teslim edildiğinde kir yağlardan eser kalmamıştı. Herkese tavsiyemdir. kesinlikle tercih edebilirsiniz.

Seval Akalın

5 Yıldızlı Otelde Aşçı

Bahar temizliğine başlamak için bir bahane arıyordum. Ancak çift kişilik yorganlarım makineye sığmıyordu. Bu yüzden ne yapacağımı düşünürken facebook üzerinden bir arkadaşımın Yıldırım halı Temizlemenin sayfasını kullandığını gördüm. Aradım randevu verdim. randevu saatinde geldiler. Fiyatları da oldukça makuldü. Temizlenmiş ürünlerim geri geldiğinde gözlerime inanamadım. İlk günkünden daha temiz olmuşlardı. Bundan sonra her bahar temizliğinde kesinlikle arayacağım ilk adres. Teşekkürler Yıldırım halı Temizleme.

Aslı Öncü Kara

Satış Danışmanı

Sayfamızı burdan paylaşabilirsiniz!
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin