Hakkımızda

  • Halı Yıkama Antalya
    Halı Yıkama Antalya

Halı Yıkama Antalya

Yıldırım Halı Temizleme olarak Antalya Şelale Mahallesinde profesyonel olarak halı yıkama hizmeti vermekteyiz. Ev, İş yeri ve Ofislerin halı, koltuk, yorgan, battaniye ve stor perde temizlik işlemlerinde 2013’den günümüze en büyük yardımcısı olmaya devam ediyoruz. Halı Yıkama Antalya denildiğinde firmamız ilk akla gelen isimlerdendir. Firmamızın sahibi Emrah Yıldırım bir çok esnaf tarafından tanınmaktadır ve bölgede profesyonelliği ile bilinmektedir.

Yıldırım halı Temizleme günümüzde ev hanımlarının da çalışıyor olması ve genel temizlik işlemlerine vakit ayıramamalarını gören Emrah Yıldırım tarafından kurulmuştur. Kurulum aşamasında uzun süren ar-ge ve marketing çalışmaları sonucu en kaliteli malzemeler ve son teknoloji ürünler kullanılarak sektöre giriş yapılmıştır. Günümüzde Yıldırım Halı Temizleme hala en son teknoloji ürünler kullanarak sektöre liderlik yapmaya devam etmektedir.

Kullanılan her malzeme ve temizlik ürünü Avrupa standartlarına uygundur ve tamamı profesyonel ekipmanlardan oluşur. Aynı zamanda doğa dostu malzeme ve ekipmanlar kullanmaya özen gösteren firmamız sektörde bu konuda rakiplerinden ayrılmaktadır. Halı Yıkama Antalya hizmetlerimizde kullanılan tüm makinelerimiz çevreye en az zarar verecek şekilde az enerji ve su tüketimi yapan modellerden oluşur.

Temizlik işlemlerinde uygulanan ayarlanabilir yüksek tazyikli temizleme yöntemleri ile daha az su tüketimi yapılır. Aynı zamanda ürünlerde oluşabilecek deforme ve küflenme riskini tamamen ortadan kaldırır.

Garantili Halı Yıkama Antalya

Tüm ürünleriniz sizlerde ürün teslim alındığı andan itibaren garanti kapsamına alınır. %100 temizlenme işlemi tamamlandıktan sonra ürünler özenle paketlenerek tekrar sizlere teslim edilir.

Sektöründe lider olan Yıldırım Halı her daim profesyonel ve ulaşılabilir hizmet vermeyi amaçlanarak kurulmuştur. Bu nedenle en kaliteli hizmeti daima en ucuz fiyatlara vermek şirket politikamızdır.

Ürünlerinizin temizliğini yaparak hijyenik olmasını sağlamanın yanı sıra kullanım ömürlerini de uzatmak temel şirket politikamızın bir parçasıdır.

Yıldırım halı Temizleme olarak sunduğumuz her hizmette kalite ve profesyonellik bizler için ön koşuldur ve müşteri memnuniyeti daima bizler için önemlidir. Halı Yıkama Antalya sektöründe siz değerli müşterilerimizin hak ettiği kaliteli hizmeti alabilmeleri için rakiplerimizin daima bir adım önünde olmuşuzdur.

Garantili sunduğumuz her hizmetimizle sağlıklı ortamlar yaratmaya yardım ederek tüm Antalya halkına hizmet ediyoruz. Yaptığımız her işlemde şeffaf etik ve dürüstüz. Sizlere en kaliteli hizmeti sunabilmek adına eğitim her daim bizler için ön planda olmuştur. Yeterli eğitim alarak takım arkadaşımız olmaya hazır hale gelmeyen hiç bir birey bizimle iş başı yapamaz.

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına sizlerden gelecek her türlü geri dönüş bizler için oldukça önemli. Firmamızla yaşayacağınız olumlu yada olumsuz her deneyimi bizlerle 7/24 paylaşabilirsiniz. Sizlerden gelecek geri dönüşlerle de kendimizi her daim yenilemeye hazırız.

2013’den bu yana büyümekte olan firmamızın başarılarını siz değerli müşterilerimizin memnuniyetine borçluyuz. Sizlerin mutluluğu her zaman en büyük önceliğimizdir.

Siz değerli müşterilerimizin mutluluğuna ve memnuniyetine önem vererek en kaliteli hizmetleri en uygun fiyatlara sunmaya devam edeceğiz.

Yıldırım Halı Temizleme bahar temizliğin en büyük yardımcınız.

Halı Yıkama Antalya
Halı Yıkama Antalya
Halı Yıkama Antalya
Halı Yıkama Antalya
Halı Yıkama Antalya
Halı Yıkama Antalya
Halı Yıkama Antalya
Halı Yıkama Antalya

Bizi Takip Edin

Sayfamızı burdan paylaşabilirsiniz!
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin