Antalya Halı Yıkama Firması

  • Antalya halı yıkama firması
    Antalya halı yıkama firması

Antalya Halı Yıkama Firması

Yıldırım halı Temizle olarak Antalya Halı Yıkama Firması denildiğinde her daim akla gelen ilk firmaların başında gelmekteyiz. Ön planda olmamızın temel sebebi daima en yeni teknoloji Halı Yıkama makineleri ile çalışıyoruz. Antalya halı yıkama firması olarak fabrikamızda bulunan tüm cihazlarımız Avrupa standartlarına uygun ve bakımları periyodik olarak yapılmaktadır.

Kullandığımız ekipmanlar son teknoloji ürünü olmakla beraber birinci sınıf malzemeler kullanılarak üretilmektedir. Full Otomatik Halı Yıkama Makinelerimiz eğitimli profesyonel ekibimizce kullanılıp ürünlerinizde garantili temizlik yapılmaktadır. Kaliteli malzemeler ve ekipmanlar kullanan işinde deneyimli bir Antalya Halı Yıkama Firması arıyorsanız Yıldırım Halı temizleme olarak hizmetinizdeyiz.

Antalya Halı Yıkama Firması

Ürünlerinizin zarar görmemesi ve her daim en kaliteli hizmeti sunmak için kullandığımız cihazlarda daima son teknolojiyi tercih ediyoruz. Antalya halı yıkama firması denildiğinde Yıldırım Halı Temizlemeyi rakiplerinden ayıran etkenlerin başında kullanılan bu cihazlar başı çekmektedir.

Bantlı sistem mekanizmasıyla çalışan halı yıkama makinelerimizde halılarınızın ıslatılması, deterjanlanması el değmeden gerçekleştirilir. Deterjanlanan halılarınız basınçlı su ve hassas dairesel fırçalar tarafından yıkanır. Dairesel fırçalama sonrası halılarınız silindir fırçalama işlemine geçer. Hassas silindir fırçalar halınızda ki kıl ve tüyleri temizlerken halınızda oluşmuş olan havları 100% temizler.

Silindir fırçadan geçen halılarınız tazyikli suyla temizlenerek durulama evresine geçer. Durulamadan geçen halılarınız makinemizde otomatik olarak rulo şeklini alır. Halılarınız son olarak halı sıkma makinesine alınarak silindir ile sıkma ve vakumlayarak durulama işlemi gerçekleştirilir. Antalya da tam otomatik makinelerle çalışan az firmalardan birisiyiz. Antalya halı yıkama firması denildiğinde en profesyonel hizmeti sunan birkaç firmadan birisiyiz.

Kullandığımız makineler az enerji ve su harcamakta olup doğa dostudur. Gelecek nesiller için daha temiz ve yaşanılabilir bir dünya bırakmak için doğa dostu özel tasarımları tercih etmekteyiz.

Yıldırım Hali Temizleme sektörümüzdeki her yeniliği ve gelişen teknolojiyi yakından takip etmektedir. Müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerin kalitesini daima yüksek seviyelerde tutmak adına son teknoloji cihazlar kullanmaya önem veririz. Antalya Şelale Mahallesindeki halı yıkama fabrikamızda 2013’den günümüze daima en yeni teknolojileri kullanarak hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Müşterilerimizin Antalya halı yıkama firması olarak yıldırım halı temizlemeden beklentilerini maksimum düzeyde karşılayabilmek bizim için çok önemli. Bu nedenle eğitimli, işini seven, güler yüzlü ve yeniliklere açık ekip arkadaşlarıyla çalışmayı tercih ederiz.

Sizlerde en kaliteli halı yıkama hizmetlerinden uygun fiyatlara yararlanmak isterseniz Antalya halı yıkama firması Yıldırım Halı Temizlemeye sizleri bekleriz.

Antalya Halı Yıkama Firması
Antalya Halı Yıkama Firması
Antalya Halı Yıkama Firması
Antalya Halı Yıkama Firması
Antalya Halı Yıkama Firması
Antalya Halı Yıkama Firması
Antalya Halı Yıkama Firması
Antalya Halı Yıkama Firması

Bizi Takip Edin

Sayfamızı burdan paylaşabilirsiniz!
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin