Antalya Halı Yıkama

  • Antalya Halı Yıkama
    Antalya Halı Yıkama

Antalya Halı Yıkama

Halılarınızı ilk günkü temizlik ve ferahlığına kavuşturmak için Antalya halı yıkama hizmetlerimizden sizlerde hemen bugün faydalanabileceğinizi unutmayın.

Halılarda günlük kullanım ve tozlanma sonucu zaman içerisinde oluşan lekelenmeler ilk günkü parlaklığını zamanla yitirmeye başlar. Evlerde uygulanan temizlik yöntemleri halılarda oluşan bu lekelenmelerin geçmesinden çok yayılmasına ve halının derinlerine inmesine sebep olmaktadır. Yapılan yüzeysel temizlik sonucu zamanla lekelerin daha da belirginleşmesi ve halıların renginin matlaşmasına sebep olur. Antalya halı yıkama hizmetimizle bu sorunlardan kurtulmak artık çok kolay.

Zaman içerisinde matlaşan ve parlaklığını yitiren halılarınız için en etkili çözümleri Yıldırım Halı Temizleme olarak 2013’den günümüze sunmaktayız. Antalya halı yıkama denildiğinde ev hanımlarının bahar temizliğinde güvenebilecekleri ve daima ilk başvuracakları adreslerin başında gelmekteyiz. Yıldırım Halı Temizleme son teknoloji ürünü profesyonel makineler ve sektöründe uzman profesyonel ekibiyle sizlere en kaliteli hizmeti vermek için hazır.

Antalya halı yıkama hizmetimizi Varsak’da kendimize ait olan 1000m2 alan üzerine kurulu fabrikamızda sunmaktayız. Bizlerden telefonla talep edeceğiniz randevu ile ekiplerimizi randevu günü ve saatinde vereceğiniz adrese yönlendiriyoruz. Tüm ürünleriniz gibi halılarınızın da temizleme işlemleri garanti kapsamı altında yapılmaktadır. garanti süresi ekiplerimiz halıyı teslim aldığı anda başlamaktadır.

Antalya Halı Yıkama

Son teknoloji full otomatik halı yıkama makinelerimizle Antalya halı yıkama konusunda en iddialı firmaların başında gelmekteyiz. Halılarınızı tam otomatik halı yıkama makinelerimizin bantlı konveyör sistemine alarak temizliğine başlıyoruz. Bu andan itibaren halılarınızın temizliği el değmeden gerçekleştirilir. Bu sayede her türlü deformasyonun önüne geçilir.

Kuru ve kirli olarak makineye alınan halılarınız ıslatılarak deterjanlanma işlemi başlatılır. Her halı tipine ve kirliliğe göre kullanılacak detarjan tipi ve miktarı ayarlanabilmektedir. Deterjanlanan halılar, halılara zarar vermeyen hassas fırçalarla yıkama ve ovalama işlemine tabi tutulur. Fırçaların halıların dokusuna göre yön alabilme özelliği sayesinde hiçbir halı tipi makinelerimizde zarar görmez.

Yıkama ve ovala sonrası silindir fırçalama bölümünde halılarınız alt temizliği ve üst kısımlarının taraması yapılır. halılarınızdaki oluşmuş olan havlar bu tarama ile %100 dağılır. Havı alınmış halılar ayarlanabilir tazyikli su ile durulama işlemine alınır.En derine inmiş kirlerin dahi sökülüp atılan halılarınız vakumlanarak rulo hale getirilir.

Kullandığımız makine 304 Kalite Avrupa krom çeliğinden üretilmiştir. Bu sayede açık renkli halılar veya hassas halılar kesinlikle zarar görmez. Halı yıkama makinemiz doğa dostudur ve çevreye kesinlikle zarar vermez. Az su kullandığı içinde gelecek nesillere daha temiz bir dünya bırakır. Antalya halı yıkama hizmetimizde doğa dostu olduğumuz için bizleri tercih etmeniz gelecek nesillere daha temiz bir dünya bırakmak içinde etkili olacaktır.

Halı yıkama makinemizden rulo haline getirilen halılarınız endüstriyel tipi halı sıkma makinesine alınır. Halı yıkama firmamız Yıldırım Halı Temizlemeyi diğer firmalardan ayıran bir diğer özellikse kullandığımız bu endüstriyel boru tipi halı sıkma makinesidir. Halı sıkma makinemizde halılarınız durulama işlemine tabi tutularak kurulama işlemini daha kolay ve hızlı getirir.

Tüm işlemler sonrası özel kuruma alanına alınan halılarınız 2-8 saat içerisinde kurutularak özenle paketlenir ve sizlere randevu ile teslim edilir.

Bir evi en güzel gösteren eşyaların başında halılarımız gelmektedir. Yıldırım Halı Temizleme olarak 2013’den halılarınızı ve evlerini güzelleştirmeye devam ediyoruz.

Antalya Halı Yıkama

Şagi (Shaggy) Halı Yıkama

Antalya Halı Yıkama

Yün Halı Yıkama

Antalya Halı Yıkama

Makine Halı Yıkama

Antalya Halı Yıkama

El Dokuma Halı Yıkama

Antalya Halı Yıkama

Isparta Halı Yıkama

Antalya Halı Yıkama

Milas Halı Yıkama

Antalya Halı Yıkama

Hereke Halı Yıkama

Antalya Halı Yıkama

Buhara Halı Yıkama

Antalya Halı Yıkama

Yörük Halı Yıkama

Antalya Halı Yıkama

Step Halı Yıkama

Antalya Halı Yıkama

Nepal Halı Yıkama

Antalya Halı Yıkama

İran Halı Yıkama

Antalya Halı Yıkama

Hint Halı Yıkama

Antalya Halı Yıkama

Çin Halı Yıkama

Antalya Halı Yıkama

Kilim Yıkama

Antalya Halı Yıkama

Overlok Halı Yıkama

Bizi Takip Edin

Sayfamızı burdan paylaşabilirsiniz!
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin